Vše o dopravě

 
doprava-domov_opt.jpg (6 KB)

Doprava od 190 Kč po celé ČR

Jsme tým mladých lidí, který ví, jak krásné je plnit sny o bydlení. Nepotřebujeme z vás tahat peníze za každý ujetý kilometr. Nekoukáme, kolik kilometrů na cestě k vám ujedeme, prioritou je doručit zboží, na které čekáte. Naši řidiči vám za jednorázový poplatek objednané zboží dovezou až domů za první uzamykatelné dveře.

doprava-vlastni_opt.jpg (8 KB)

Vlastní doprava

Nechceme se spoléhat na cizí dopravce. Raději Vám zboží dovezeme vlastními vozy s našimi řidiči. Pokud si objednáte zboží u nás, můžete se spolehnout, že Vám vše přiveze přímo k Vám domů. Máme tak jistotu, že jsme udělali vše proto, aby k Vám zboží dorazilo nepoškozené a včas. Pokud se objeví nějaká komplikace, vždy Vám můžeme zavolat, nebo Vy nám, a společně vše operativně řešit. Na naše řidiče je spolehnutí. Nikdy Vám nenechají zboží jen tak válet na ulici. Vždy počkají a ochotně Vám ho vynesou do patra. Nechceme nic podceňovat. Vaše spokojenost je přece naší vizitkou.

vynos_opt.jpg (9 KB)

Výnos zboží

Je možné si jej objednat v pokladně před odesláním objednávky. Cena výnosu není závislá na patře, ať bydlíte v přízemí nebo v 10. patře stále platíte stejnou částku. Částka za kterou je možné výnos objednat je minimálně 500 Kč a maximálně 1500 Kč. Naši pracovníci Vám rádi zboží usadí na požadované místo. Zboží dodáváme v demontu, montáž nábytku však v nabídce nemáme.

platba_opt.jpg (8 KB)

Jak probíhá platba

  • na dobírku v hotovosti – zboží platíte v hotovosti řidiči při převzetí zboží. Platební karty nebereme.

  • převodem – platbu provádíte převodem, přičemž peníze musíme mít na účtu nejpozději jeden den před dodáním objednávky.

  • platba v hotovosti při osobním odběru – pokud si pro zboží přijedete osobně přímo k nám do skladu, nezapomeňte prosím sebou přivézt peníze v hotovosti. Platební karty ještě nebereme.