Vše o dopravě

 
doprava-domov_opt.jpg (6 KB)

Doprava od 290 Kč po celé ČR

Jsme tým mladých lidí, který ví, jak krásné je plnit sny o bydlení. Nepotřebujeme z vás tahat peníze za každý ujetý kilometr. Nekoukáme, kolik kilometrů na cestě k vám ujedeme, prioritou je doručit zboží, na které čekáte. Naši řidiči vám za jednorázový poplatek objednané zboží dovezou až domů za první uzamykatelné dveře. V případě marketingové akce platí ceny stanovené pro konkrétní akci.

doprava-vlastni_opt.jpg (8 KB)

Doručení zboží přímo k Vám domů

U nás máte jistotu spolehlivého doručení zboží přímo k vám domů. Naši profesionální dopravci Vám zajistí bezpečné a rychlé doručení vašich objednávek z našeho e-shopu. Naše priorita je, aby vaše zboží dorazilo nepoškozené, včas a v ten správný okamžik pro Vás.

 

vynos_opt.jpg (9 KB)

Výhodný výnos zboží

Je možné si jej objednat v pokladně před odesláním objednávky. Cena výnosu není závislá na patře, ať bydlíte v přízemí nebo v 10. patře stále platíte stejnou částku. Cena výnosu je závislá od výše hodnoty objednávky. Výnos zboží u objednávek v hodnotě do 5 000 Kč je zpoplatněn částkou 500 Kč. Výnos zboží u objednávek v hodnotě 5 000 – 9 999 Kč je zpoplatněn částkou 1 000 Kč. Výnos zboží u objednávek v hodnotě 10 000 Kč a více je zpoplatněn částkou 1 500 Kč. Zboží dodáváme v demontu, montáž nábytku však v nabídce nemáme. V případě marketingové akce platí ceny stanovené pro konkrétní akci.

platba_opt.jpg (8 KB)

Jak probíhá platba

  • na dobírku v hotovosti / platební kartou – zboží platíte v hotovosti, online pomocí platební brány GoPay nebo platební kartou řidiči při převzetí zboží.

  • převodem – platbu provádíte převodem, přičemž peníze musíme mít na účtu nejpozději jeden den před dodáním objednávky.

  • platba v hotovosti při osobním odběru / platební kartou při osobním odběru – pokud si pro zboží přijedete osobně přímo k nám do skladu, máte možnost platby v hotovosti nebo platební kartou