O nás

SuperMobel.cz - specialista na nábytek

V roce 2007 jsme začali snít u montáží kuchyňských dvířek o založení společnosti, která bude dovážet nábytek až domů. O firmě, která k montáži výrobků nebude potřebovat armádu řemeslníků, protože to každý jednoduše zvládne sám. Chvilku to trvalo. Nabrali jsme zkušenosti, vychytali chyby a směle křičíme do všech stran: Jsme tu pro vás!

Proč SuperMobel.cz?

Plníme sny o krásném domovu. Nábytek z naší nabídky pečlivě vybíráme. Vaši objednávku předáváme přímo výrobci, který ji zhotoví přesně podle vašich požadavků. Chceme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka a proto rozhodnutí, s kým navážeme spolupráci, zvažujeme podle přísných kritérií.
Kvalita produktu, profesionální přístup a péče o zákazníka – to jsou naše hlavní priority.
Naším přáním je vaše dlouhodobá spokojenost. Děkujeme, že můžeme být součástí vašeho domova.

Výhodná doprava a doručení zboží přímo k Vám domů

Bezstarostná doprava za výhodnou cenu! S našimi cenami dopravy od 290 Kč si můžete být jisti, že vaše objednávky dorazí rychle, spolehlivě a bez zbytečných nákladů. Dopravu zajišťují naši externí dopravci. Každý den doručí více jak 100 zásilek našim spokojeným zákazníkům až do domu. Spoléháme se na ověřené dopravce, kteří jsou zárukou bezpečného a promptního doručení vašeho zboží z našeho e-shopu. Důvěřujte nám, ať už jde o vaše zásilky nebo spolehlivé řidiče, kteří se o vaše zboží starají s pečlivostí a profesionalitou.

Moderní sklad s rychlou expedicí

Disponujeme moderními skladovacími prostory na adrese: Tuněchody 136, 537 01 Tuněchody

 sklad-nabytku-01-big_opt.jpg (104 KB) sklad-nabytku-02-big_opt.jpg (101 KB) sklad-nabytku-03-big_opt.jpg (73 KB)