Vitrína MONTANA W2D

Vitrína MONTANA W2D je jedinečná svým designem. Vyrobena z lamina s úžasnou strukturou dřeva. Hladké linie bez úchytek, které působí moderním dojmem. Dvoje prosklenná... číst více

1.
2.
včetně DPH

Doprava po celé ČR za 190 Kč

Možnost vrácení do 14 dnů

Záruka 24 měsíců

Popis produktu

Vitrína MONTANA W2D je jedinečná svým designem. Vyrobena z lamina s úžasnou strukturou dřeva. Hladké linie bez úchytek, které působí moderním dojmem. Dvoje prosklenná dvířka nabízejí prostor pro to, co je pro vás důležité. Vystavíte si své úspěchy v podobě pohárů a medailí, anebo vaši sbírku suvenýrů z cest? Preference si určíte sami. Dvoje plná dvířka naopak vybízejí k ukrytí nepořádku, dokumentů, nebo příliš osobních věcí, které nemají být nikomu dalšímu na očích. Čím je naplníte zůstane už vaším tajemstvím. Kdybyste potřebovali ještě více úložného prostoru, nezoufejte, je zde ještě zásuvka.

Obývací pokoj, ložnice anebo jídelna, využití vitríny je variabilní. Už víte, kam ji umístíte? Pokud ano, zamyslete se ještě nad dekorem. Vybírat můžete ze tří provedení: dub Lefkas tmavý, dub Lanýž (Trufla) anebo kombinace Smooth Grey/dub Lefkas (Trufla). Aby toho nebylo málo, zauvažujte ještě nad LED osvětlením, které není zahrnuto v ceně a musíte si jej přikoupit.

Domů přivezeme

  • vitrínu z lamina
  • 2x prosklenná dvířka
  • 2x plná dvířka
  • 1x zásuvka
  • zvolený dekor
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Naposledy navštívené produkty

Vitrína MONTANA W2D
-31%

Vitrína MONTANA W2D

4 840,- Kč 6 990,- Kč

Dostupnost - 3-5 týdnů
Vysoká vitrína MONTANA W2D s úložným prostorem, zásuvkou a prosklenou částí.