Skříň MONTANA S2D

Šatní skříň MONTANA S2D má rafinovaný design popraskaného dřeva, ale přitom si zachovává moderní jednoduché a přímé linie. Dvířka jsou kompletně hladká bez úchytek, v čemž spočívá její skromná a tichá, ale... číst více

1.
včetně DPH

Doprava po celé ČR za 190 Kč

Možnost vrácení do 14 dnů

Záruka 24 měsíců

Popis produktu

Šatní skříň MONTANA S2D má rafinovaný design popraskaného dřeva, ale přitom si zachovává moderní jednoduché a přímé linie. Dvířka jsou kompletně hladká bez úchytek, v čemž spočívá její skromná a tichá, ale přitom výrazná jedinečnost. Dřevotřísková deska zajišťuje bytelnost a laminovaný povrch nádherně kopíruje strukturu dřeva. Skříň skýtá plný komfort v ukládání oblečení. Máte plesové šaty nebo pánský oblek, které potřebujete zavěsit? Není problém. Vnitřek skříně je tvořen na jedné straně šatní tyčí s jednou policí a na druhé straně jsou police čtyři. Pro běžné používání je tato skříň více než dostatečným úložným prostorem.

Na výběr máte hned ze dvou dekorů, a to dub Lanýž (Trufla) nebo dub Lefkas tmavý. Až si vyberete, stačí pár kliknutí a skříň bude na cestě k vám. Pokud vás zaujal tento styl, doporučujeme vám prohlídku celé kolekce MONTANA.

Domů vám přivezeme

  • šatní sříň
  • dřevotříska s laminovaným povrchem
  • 2x dvířka
  • 1x šatní tyč
  • 5x vnitřní police
  • vybraný dekor
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Naposledy navštívené produkty

Skříň MONTANA S2D
-31%

Skříň MONTANA S2D

4 850,- Kč 6 990,- Kč

Dostupnost - 3-5 týdnů
Šatní moderní skříň MONTANA S2D v hladkých liniích bez úchytek.