Rozkládací sedací souprava RICO

Rozkládací sedací souprava RICO je zosobněním všeho, co si u sedačky můžete přát. Dostatek místa k sezení pro návštěvu i rodinu, jednoduchým mechanismem... číst více

1.
2.
včetně DPH

Doprava po celé ČR za 190 Kč

Možnost vrácení do 14 dnů

Záruka 24 měsíců

Popis produktu

Rozkládací sedací souprava RICO je zosobněním všeho, co si u sedačky můžete přát. Dostatek místa k sezení pro návštěvu i rodinu, jednoduchým mechanismem rozkladatelné na lůžko pro příležitostné spaní, úložný prostor v kolmém rameni a navíc zabudované dřevěné poličky pro dekorační předměty či malou knihovničku.

Tato multifunkční sedačka je na povrchu čalouněná příjemnou potahovou látkou, ekokůží (elefant) nebo jejich kombinací a uvnitř skrývá pevnou dřevěnou MDF konstrukci s jádrem z bonellové pružiny a PUR pěny.  Vybírejte z barevných variant tu pravou kombinaci pro váš domov nebo kancelář. Sedačka se hodí jak do obýváku,tak do reprezentivní místnosti nebo hotelového apartmánu.

Orientaci rohu určíte, když se na sedačku podíváte z pozici osoby stojící před ní. Soustřeďte se na rameno, které vyčnívá do místnosti. Podél které strany vašeho těla ukazuje? Pokud podél levé strany, pak je orientace rohu vlevo. Pokud na pravou stranu, pak je orientace rohu vpravo. Vyberte si tedy podle vašeho uvážení. Nehledě na fotografie, poličky budete mít vždy na straně levé.

Domů vám přivezeme:

  • rozkládací sedačku do L 
  • rozkládací mechanismus
  • úložný prostor
  • dřevěné poličky
  • pohodlné polstrování
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 466 566 495

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Naposledy navštívené produkty

Rozkládací sedací souprava RICO
-30%

Rozkládací sedací souprava RICO

11 050,- Kč 15 890,- Kč

Zboží SKLADEM
Disponuje jednoduchým mechanismem, rozložitelným na lůžko pro příležitostné spaní a úložným prostorem.