Rohová sedací souprava SEUL

1.
2.
včetně DPH

Doprava po celé ČR za 190 Kč

Možnost vrácení do 14 dnů

Záruka 24 měsíců

Popis produktu

Rohová sedací souprava SEUL k vám domů zanese odpočinek v moderním stylu. Má hned několik předností. Díky rozkládacímu mechanismu máte lůžko pro návštěvy vždy po ruce. Potřebujete uložit deku nebo polštář navíc? I tento problém je vyřešen. Souprava disponuje úložným prostorem. Konstrukce je vyrobena z masivního rámu v kombinaci s kvalitním laminem. Pro výplň byla použita elastická pěna s větší hustotou, která zajišťuje dlouholeté používání. Tu už jen tak neprosedíte. Součástí pohovky jsou pohodlné dva velké polštáře a dva menší s všitým zipem, které fungují jako opěrky.

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete levý nebo pravý roh? Žádný problém, orientace rohu je univerzální a určíte ji až přímo na místě. Teď už jenom stačí vybrat barvu a typ čalounění. Na výběr máte z velmi pevné tkaniny Kornet, která připomíná pytlovinu, v kombinaci s praktickou ekokůží, která se dobře čistí, potahové látky Neo, která je odolná vůči oděru a prosáknutí tekutin, nebo Sawany, která je odolná vůči oděru a dobře se čistí. Anebo zvolte celoplošné čalounění jenom mikrofází, která je na dotek sametově hladká skoro jako plyš, prodyšná a je odolná vůči zmačkání.

Na co se můžete těšit:

  • rohovou sedací soupravu
  • výplň z elastické pěny
  • funkce spaní
  • úložný prostor v podobě dvou kontejnerů
  • 2x velké polštáře a 2x malé polštáře
  • univerzální orientaci rohu
  • zvolenou barvu a typ čalounění
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Související produkty

Komoda HAVANA
-33%

Komoda HAVANA

4 170,- Kč 6 190,- Kč

Dostupnost - 2-4 týdny
Je vyrobena z vysoce kvalitních laminátových desek v bílé matné barvě v kombinaci s předními částmi, které jsou potaženy akrylovou fólií.

Naposledy navštívené produkty

Rohová sedací souprava SEUL
-23%

Rohová sedací souprava SEUL

8 960,- Kč 11 690,- Kč

Zboží SKLADEM -
Čalouněná sedací souprava s rozkládacím mechanismem a univerzální orientací rohu.