Rohová sedací souprava SEUL

Rohová sedací souprava SEUL k vám domů zanese odpočinek v moderním stylu. Má hned několik předností. Díky rozkládacímu mechanismu máte lůžko pro návštěvy vždy po ruce. Potřebujete... číst více

1.
2.
včetně DPH

Doprava po celé ČR za 190 Kč

Možnost vrácení do 14 dnů

Záruka 24 měsíců

Popis produktu

Rohová sedací souprava SEUL k vám domů zanese odpočinek v moderním stylu. Má hned několik předností. Díky rozkládacímu mechanismu máte lůžko pro návštěvy vždy po ruce. Potřebujete uložit deku nebo polštář navíc? I tento problém je vyřešen. Souprava disponuje úložným prostorem. Konstrukce je vyrobena z masivního rámu v kombinaci s kvalitním laminem. Pro výplň byla použita elastická pěna s větší hustotou, která zajišťuje dlouholeté používání. Tu už jen tak neprosedíte. Součástí pohovky jsou pohodlné dva velké polštáře a dva menší s všitým zipem, které fungují jako opěrky.

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete levý nebo pravý roh? Žádný problém, orientace rohu je univerzální a určíte ji až přímo na místě. Teď už jenom stačí vybrat barvu a typ čalounění. Na výběr máte z velmi pevné tkaniny Kornet, která připomíná pytlovinu, v kombinaci s praktickou ekokůží, která se dobře čistí, potahové látky Neo, která je odolná vůči oděru a prosáknutí tekutin, nebo Sawany, která je odolná vůči oděru a dobře se čistí. Anebo zvolte celoplošné čalounění jenom mikrofází, která je na dotek sametově hladká skoro jako plyš, prodyšná a je odolná vůči zmačkání.

Na co se můžete těšit:

  • rohovou sedací soupravu
  • výplň z elastické pěny
  • funkce spaní
  • úložný prostor v podobě dvou kontejnerů
  • 2x velké polštáře a 2x malé polštáře
  • univerzální orientaci rohu
  • zvolenou barvu a typ čalounění
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Naposledy navštívené produkty

Rohová sedací souprava SEUL
-30%

Rohová sedací souprava SEUL

8 690,- Kč 12 490,- Kč

Dostupnost - 3-5 týdnů
Čalouněná sedací souprava s rozkládacím mechanismem a univerzální orientací rohu.