Psací stůl ROYAL B1

Prolnutí současnosti a minulosti, takový je psací stůl ROYAL B1. Potřeby moderního člověka plně uspokojí výsuvná deska na klávesnici. Milovníky historického nábytku nadchne honosnost anglického... číst více

1.
včetně DPH

Doprava po celé ČR za 190 Kč

Možnost vrácení do 14 dnů

Záruka 24 měsíců

Popis produktu

Prolnutí současnosti a minulosti, takový je psací stůl ROYAL B1. Potřeby moderního člověka plně uspokojí výsuvná deska na klávesnici. Milovníky historického nábytku nadchne honosnost anglického rustikálního stylu. Když sedíte u tohoto stolu, stává se z vás Dickens nebo třeba Churchill, skoro jako byste se vrátili v čase. Zdobené lišty a plastické provedení dvířek i šuplíků, detailně zpracované kovové úchyty jsou stvořené pro nadšence estetického a stylového bydlení. S tímto kouskem, váš domov nezapadne v zapomnění. Pro tento šperk si vyhraďte dostatek místa, na kterém se bude vyjímat, protože baby nikdy nesedí v koutě. Hluboké čtyři zásuvky a prostor za dvířkami pojmou veškeré kacelářské vybavení a možná budete ještě přemýšlet, jak zbylé místo naplnit. Vysoce kvalitní lamino vás oklame svou vizáží a oceníte jeho praktičnost i dlouhou životnost.

Líbí se vám? V současné době tuto kolekci nabízíme v bílé borovici skandinávské v kombinaci s dubem divokým - barvu vidíte v dekoru. Nechte se unášet na vlnách anglického stylu a prohlédněte si celou kolekci produktů řady ROYAL.

Co se na vás bude z balíku usmívat?

  • stůl z lamina
  • 4x šuplík
  • 1x dvířka
  • zdobené lišty
  • kovové úchytky
  • rustikální styl
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Naposledy navštívené produkty

Psací stůl ROYAL B1
-31%

Psací stůl ROYAL B1

4 400,- Kč 6 390,- Kč

Dostupnost - 3-5 týdnů
Rustikální psací stůl ROYAL B1 v anglickém stylu se zdobenou lištou a kovovými úchyty.