Dětská patrová postel RAJ 2

Patrová postel RAJ 2 je jedním z nejnovějších trendů nábytkářského průmyslu. RAJ 2 je plně funkční lůžko, které navíc poskytuje dětem vynikající a především bezpečné podmínky pro jejich... číst více

1.
2.
3.
včetně DPH

Doprava po celé ČR za 190 Kč

Možnost vrácení do 14 dnů

Záruka 24 měsíců

Popis produktu

Patrová postel RAJ 2 je jedním z nejnovějších trendů nábytkářského průmyslu. RAJ 2 je plně funkční lůžko, které navíc poskytuje dětem vynikající a především bezpečné podmínky pro jejich rozvoj. Tato dvou-patrová dětská postel zajisté uchvátí i vaše děti. Zejména provedení v jejich oblíbených barvách by je mohlo zahřát u srdíčka. Na výběr máte velkou škálu barev a tu správnou si nezapomeňte zvolit v konfigurátoru. Kromě standardního úložného prostoru v podobě zásuvky pod spodním lůžkem, postel také disponuje úložnými boxy, které jsou zabudovány ve schůdkách. Mimo to je opatřena bezpečnostními zábranami, čímž je zaručeno bezpečí spánku a mezi lůžky je vsazena deska, na které jsou umístěny poličky vhodné pro vystavení knih, budíčku na brzké raní vstávání apod.

Postel je dodávaná bez roštu a matrace.

Schody mohou být umístěny na pravé nebo levé straně, proto si zvolte v konfigurátoru vámi vyhovující. Pro výrobu nosných částí nábytku jsou použity laminátové desky a úchyty jsou zhotoveny z PCV.

Domů vám přivezeme:

  • moderní a plně funkční nábytek,
  • dvě dětská lůžka 90x200,
  • levé nebo pravé schůdky,
  • 5x úložný box (VxŠ): 24x50 cm,
  • zásuvku pod postelí.
Vaše jméno *
E-mail *
Telefon

Kontaktovat nás můžete také napřímo

+420 800 102 103

po-pá: 7-21h, ne: 13-20h

Můžete se zeptat na vše *

Naposledy navštívené produkty

Dětská patrová postel RAJ 2
-30%

Dětská patrová postel RAJ 2

17 240,- Kč 24 790,- Kč

Zboží SKLADEM
Schody mohou být umístěny na pravé nebo levé straně, proto si zvolte v konfigurátoru vámi vyhovující.