PO-PÁ: 7-21 hod., NE: 13-20 hod.: +420 466 566 495Úvod O nás Obchodní podmínky Vše o nákupu Kontakt Ceny dopravy

Luxusní postel MARIO ELECTRICS

Akce
Luxusní postel MARIO ELECTRICS
 
 
Cena pro Vás:45 272 Kč
Cena pro Vás bez DPH:37 415 Kč
Cena dopravy je 190,- Kč po celé ČR.
Dostupnost: 2-4 týdny
Kód produktu: MEMX1298
Rozměr postele 
 
Výběr varianty
 
Potahové látky (MEMX)

Stejná jako na úvodní fotografii

 

Eko kůže MADRID

 
ks
Zaslat dotaz
 

 Jsme specialisté na rychlou dodávku zboží, potřebujete zboží co nejdříve nebo v určitý termín?
Zavolejte nám na 466 566 495 a domluvte si s námi termín doručení!
Vaše zboží vždy doručíme za první zamykatelné dveře!

Popis produktu Luxusní postel MARIO ELECTRICS

Vysoká americká postel = sen se stává skutečností

Všimli jste si, že se do postele hrdinové v amerických seriálech, pokud zrovna neoperují v přestrojení mezi bezdomovci, ukládají málem ze stoje? Ano, víme, že na americké seriály nikdo nekouká, ale nechtěli jste si to také někdy vyzkoušet ? Ležet v příjemné výšce na pohodlné matraci a elektrickým ovládáním regulovat polohu postele dle momentální nálady -  teď si zvedneme třeba část pod hlavou, za chvíli zase tu pod nohama. Jej, nohy jsou pod bradou, to jsme trochu přehnali, tak rychle zpátky ke klasice, pohodlně se opřít o to úžasně vysoké čelo a číst , popř. sledovat zmíněné seriály.

Možná budete namítat, že tento typ televizní zábavy není běžný život. Souhlasíme. Vysoké americké postele ale nejsou fikce, je to realita. Realita, kterou už můžete mít doma i vy. Luxusní postel Mario Electris.

Netradiční vzhled

Vysoké americké postele se skládají ze čtyř vrstev: základní podestvy, matrace, topperu (chránič matrace) a čela. Celá konstrukce drží díky pevnému vnitřnímu masivnímu rámu, který je známý především dlouhou životností bez sklonu k rušivému vrzání. Možná vás překvapí, že narozdíl od ostatních postelí, tento druh nemá vnější rám. Důvod je naprosto prozaický. Americká postel je už tak dominantní, že přidávat jí ještě na objemu další konstrukcí by bylo zbytečné. Především by se tím popřela její hlavní charakterová vlastnost - vzájemně necítit pohyby druhé osoby.

Jak je to možné? Tento typ postelí totiž naprosto upřednostňuje komfort uživatele a tak i přesto, že se jedná o manželskou postel, jsou obě lůžka od sebe již od země oddělena. Spojovníky jsou vysoké čelo a topper, které obě části uzavírají v celek.

Čelo postele je 118 cm vysoké, prošívané, s elegantním designem a podtrhuje důstojnost a prestiž celé konstrukce. Na jeho bocích lze upevnit i dvě malé svítilny, můžete se o něj tedy nejen přes den, ale i po večerch pohodlně opřít s knihou.

Topper je tvořený ventilačním prošívaným krytem, který skrývá latexovou pěnou s velmi vysokou hustotou. Jeho součástí jsou po obou stranách postele dvě ovládací zařízení polohovatelného roštu. Topper je tedy ta část, kde už odpočíváte vy a slouží také jako vrchní ochrana matrace. 

Taštičková matrace je vysoká 18 cm a je složena tak, aby při manimulaci a změnám polohy lůžka, nedošlo k jejímu mechanickému poškození. Její nitro je tvořeno systémem jednotlivých kapslí, uschovávajících v sobě pružiny, které reagují na změny zátěže matrace zcela samostatně. Výsledkem je sedm hlavních zón plochy matrace s různým typem tvrdosti pro zvýšení kvality relaxace jednotlivých částí těla bez kontaktu s pružinami. umístěných v bočních stranách topperu.

Dalším velkou výhodou tohoto typu lůžka je elektrický polohovatelný rošt, který můžete pohodlně ovládat pomocí již zmíněného ovládání.Tuto funkci ocení z praktického hlediska především osoby dlouhodobě zdravotně indisponované, popřípadě vyššího věku. Nejenom že díky optimální výšce odpadne namáhavé vstávání a tak i zátěž pro bolavé klouby, ale v případě dlouhodobě ležících se díky polohovatelné funkci jednotlivých částí postele může předejít i nepříjemným proleženinám. 

Aby váš odpočinek byla ideální, poprosíme vás o spolupráci. V sekci Konfigurátor produktu si prosím zvolte ideální kombinaci barvy a vzoru potahového materiáluvelikosti postele nebo si zde můžete přiobjednat obě lampičky.

Dovolujeme si vás upozornit, že v případě, že si objednáte pouze jednolůžkovou variantu americké postele, obdržíte od každé její části pouze jeden kus.

Dovolujeme si vás upozornit, že se barevný odstín látky může mírně lišit. Pro více informací volejte naši infolinku.

Zboží dodáváme v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem. Bezpečný výnos si můžete po domluvě přiobjednat.

Vlastnosti produktu Luxusní postel MARIO ELECTRICS

VlastnostHodnota
Stejná jako na úvodní fotografiiMARIO ELECTRIS (Milton 14)
Výška čela u hlavy118 cm
Výška čela u nohou39 cm
Výška spací plochy66 cm
Tloušťka materiálu2,8 cm
Možnost vrácení zboží do14 dnů
Výška nožiček7 cm
Zdravotní matraceano
7 anatomických zónano
Výška matrace18 cm
Výška topperu10 cm
 

Dotaz k produktu Luxusní postel MARIO ELECTRICS

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno * Váš e-mail Váš telefon
* Vaše zpráva
* Tři plus pět: Antispamová ochrana - vyplňte prosím výsledek (číslo)