PO-PÁ: 7-21 hod., NE: 13-20 hod.: +420 466 566 495Úvod O nás Obchodní podmínky Vše o nákupu Kontakt Ceny dopravy

Vše o nákupu

Proč u nás nakupovat?

Ptáte se, čím se lišíme od ostatních eshopů s nábytkem? Chcete nás poznat blíž, ale nemáte čas zajet přímo k nám na základnu? Nic se neděje. 
Rádi se vám představíme, jen prosím klikněte ZDE.
 

Cena a způsoby dopravy 

Standardní dopravu zajišťuje naše vlastní logistické centrum se sídlem ve Vysokém Mýtě. Používám vlastní vozy značky Ford Tranzit a Fiat Ducato. Vnitřní uspořádání typu těchto vozů bylo našimi odborníky vyhodnoceno jako nejefektivnější pro bezpečnou přepravu bytového nábytku. Je v našem vlastním zájmu, aby se objednané zboží k vám dostalo v pořádku a včas. Vaše spokojenost je naší prioritou.

 

Telefonické oznámení doby doručení 

Po té, co je známa doba doručení, vás vždy odpovědný pracovník Supermobel.cz informuje o tom, v který den a v jakém časovém horizontu vám bude objednávka doručena. Pokud vám doba doručení nebude vyhovovat, pracovník vám nabídne jiný nejbližší možný termín. Pokud je zásilka objemná nebo má vyšší hmotnost, máte možnost si u tohoto pracovníka dopředu zajistit výnos objednávky přímo až do pokoje.

V den doručení objednávky vás půlhodiny před dojezdem kontaktuje náš řidič, abyste se osobně domluvili na přesném čase dojezdu.
 

Moment předání objednávky

Po příjezdu k vám domů předá řidič objednaný produkt vám nebo pověřené osobě, proběhne kontrola platby a povrchového stavu produktu. V případě, že je shledáno vše v pořádku, řidič odjíždí k dalšímu zákazníkovi. Pokud jste si předem objednali výnos, řidič vám ochotně zásilku donese až domů.
 

Neočekáváné události

Jediná věc, kterou neovlivníme, je stav silnic, popř. nepředvídatelné okolnosti, často způsobené bezohledností ostatních účastníků provozu, čímž může dojít k nechtěnému poškození zboží. Naši dopravci jsou sice profesionálně vyškoleni k tomu, aby tyto události předvídali, ale ne vždy je to možné.

V případě, že dojde k mechanickému poškození zásilky naší vinou, okamžitě usilujeme o nápravu a v nejbližším možném termínu vám přivezeme zboží nové.

S radostí můžeme konstatovat, že ačkoli naši řidiči doručí více než sto zásilek denně, ke zmiňovanému poškození produktu dochází opravdu velmi zřídka.
 

Poděkování 

Děkujeme, že jste si vybrali SuperMobel.cz. Naše produkty jsou zárukou vašeho pohodlí.

Máte dotaz? Zašlete nám ho pomocí dotazníku níže

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno * Váš e-mail Váš telefon
* Vaše zpráva
* Tři plus pět: Antispamová ochrana - vyplňte prosím výsledek (číslo)